SOSYAL MEDYA PROFESYONEL YÖNETİMİ VE KREATİF İÇERİK ÜRETİMİ

Markanızı interaktif ortamda başarılı bir şekilde tanıtmanın en etkili yollarından biri de sosyal medyayı aktif ve etkili bir biçimde kullanmaktır. Sosyal medya yönetimi ile kullanıcılarınız ile etkişiminizi arttırabilirsiniz. Etkili sosyal medya yönetimi sayesinde sahip olacağınız marka itibarı ile içeriklerinizi kullanıcılarınıza hızlı bir şekilde ulaştırarak dönüşümlerinizi arttırabilirsiniz.

Geri Dönüşü Yüksek Kreatif İçerikler ve Profesyonel Yönetim

 

Günümüzün en etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan sosyal medya, müşterilerinizle daha etkin bir şekilde iletişime geçmenize ve müşterinin ihtiyaçlarını birinci ağızdan anlamanıza yardımcı olur.

Uzman sosyal medya ekibimiz, markanızın hedef kitle ile sosyal medya üzerinden buluşmasını sağlar ve yaratıcı içerikler üreterek ölçülebilir şekilde yönetilmesini sağlarız.

Sosyal medya yönetimi sadece sosyal platformlarda güçlenmenize değil arama motoru optimizasyonu çalışmalarınıza da katkı sağlarak hizmetlerinizin ve ürünlerinizin tanıtımını yapmaya yardımcı olur.

Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması, aylık veya haftalık paylaşım takvimlerinin oluşturulması, güncel olaylar takip edilerek etkili paylaşımlar oluşturma, ihtiyaç dahilinde sosyal medya reklamlarının yönetilmesi, müşterilerinizin sorularına cevap verilmesi gibi bir çok hizmet bu yönetimin altında yer almaktadır.

Niçin Sosyal Medya Yönetimi ?

Günümüzde bir çok işletme pazarlama stratejilerini sosyal medya dönüşümlerine göre belirlemektedir. Bir çok kişiye ulaşma imkanı olan sosyal medyada başarılı yapılan analizler sonucunda etkili kampanyalar oluşturulur. Anlık yorum ve görüşlere ulaşabilen markalar kendi kampanyalarını bu görüşlere göre revize edebilirler.

Etkin sosyal medya yönetimi, sosyal medyada paylaşım yapmaktan çok analiz ve itibar sağlar. Başarılı reklam yönetimi sayesinde de daha fazla kitleye ulaşma imkanı sağlar. Marka bilinirliliğini arttırmak için sosyal medya, kullanım oranlarının giderek arttığı bu dönemde seçilebilecek en etkili tercihler arasında yer almaktadır.

Başarılı sosyal medya çalışması reklam giderlerinizi azaltır, potansiyel müşteri portfolyonuzu arttırır, müşteri/kullanıcı beklentilerinizin analiz edilmesine olanak sağlar, içeriklerin kullanıcılar tarafından paylaşılması ile doğal reklamlar oluşturulur ve kullanıcılarınız ile diyalog halinde kalmanız sağlanır.

Etkili Diyalog Yönetimi ve Rakip Analizi

Eğer sosyal medyada başarılı bir marka yönetimi gerçekleştirmek istiyorsanız diyalog yönetimi ve rakip analizini başarılı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Hedef kitle belirleme, reklam yönetimi gibi değerinizi belirleyen unsurlardan olan diyalog yönetimi ve rakip analizi, sosyal medyada ki pozisyonunuzu ve popülaritenize etki eden faktörler arasında yer alır.

Etkili diyalog yönetimi ile müşteri ve kullanıcı ilişkilerinizi en iyi düzeye çıkarabilirsiniz. Markanızı takip eden farklı kategorilerde ki kullanıcıları iyi analiz ederek yapılan paylaşımlar marka ve kullanıcı arasındaki bağı güçlendirir.

Rakip analizi her sektörde olduğu gibi sosyal medyada da önemlidir. Rakiplerinizi sağlıklı analiz etmek neler yapmanız gerektiğiniz hakkında sizlere olumlu bilgiler verir. Sektördeki diğer firmaların müşteri ilişkileri, kampanya duyuruları, paylaşımları, diyalog yönetimi, içerik yönetimi hakkında sağlıklı analizler yaparak sosyal medya haritanıza yön verebilir, daha özgün içerikler üretebilirsiniz.

Sosyal Medya’da Hangi Hizmetleri Sağlıyoruz ?

Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Google +, Pinterest vb. diğer sosyal medya hesaplarınız oluşturulur.

Sosyal medya reklamlarınız oluşturulur ve geri dönüşümlerinize göre optimize edilir.

Günlük, haftalık ve aylık planlar şeklinde paylaşım programı hazırlanır.

Özel günlere özel paylaşımlarınız ekstra olarak gerçekleştirilir.

İçerik yönetimi, diyalog yönetimi başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Sosyal Medya hesaplarınızda sizi anlatan görsel tasarımlar hazırlanır.

Ürün ve hizmetlerinize bağlı olarak özel olarak kampanya, yarışma vb. etkinlikler düzenlenir.

Yapılan etkili paylaşımlar ve sosyal medya yönetimi ile marka’nın dijital ve sosyal itibarı sağlanır.