Online İtibar Neden Önemli?

İnternet artık hemen her birey tarafından kullanılıyor. Markalar, kurumlar ve kişilere ulaşım ya da araştırma amaçlı olarak online yöntem tercih ediliyor. Dolayısıyla bir marka, kurum ya da kişi hakkında ilk algıları oluşturan da online itibar oluyor. Mevcut müşterileriniz, potansiyel müşterileriniz, çalışanlarınız ve çalışan adaylarınız, rakipleriniz, iş ortaklarınız ve hatta sosyal çevreniz dahi online itibarınızı dikkate alıyor. İşte bu nedenle küçük ya da büyük markaların, kurumların ve popülerlik ihtiyacı olan kişilerin online itibarını doğru şekilde yönetmesi gerekir.

Neler Yaparak Markanızı Dijital’de İtibarı Yüksek Noktaya Getiriyoruz ! Bu Konuda Hizmetlerimiz Neleri Kapsıyor Gelin Göz Atalım !

Sektör Araştırma

Markanızı sektörünüzde araştırıyoruz ve markanız için gereken itibar yönetimini hem sosyal hemde Dijital Dünya’da varlığını kavramsal ve anlaşılır hale getirmek için önlemler alıyoruz ve çalışmalarımızı başlatıyoruz.

Marka Logo

Markanızın göze çarpan bir logosu yok ise markanızın profesyonel logosunu tasarlıyoruz. Size özel bir amblem ve sizi şık gösterecek renkler ile harmanlıyoruz. Eğer revizyon ihtiyacınız varsa hali hazırda olan logonuzu farklı ortamlarda kullanmak için revize ediyoruz. Herşey çoktan istediğiniz gibi ise hazır olan logonuzu kullanmaya devam ediyoruz.

Sosyal Ölçüm

Sosyal Marka ölçümlemesi ile, markanızın sosyal değerini ölçüyoruz ve gerekli müdahaleler için hazırlığımızı yapıyoruz. Sizi daha iyi göstermek için çalışarak eklemeler yapıyoruz.

Kurumsal İnternet Sitesi

İşletmenizin bir websitesi varsa daha fazla dikkat çekmesini ve potansiyelini artırmasını sağlıyoruz. Eğer bir websiteniz yok ise sektörünüze uygun gelişmiş, interaktif çağı yansıtan bir web tasarım yapıyoruz. İnternette ki yerinizi, güven verici ve verimli hale getirerek işletmenizi yansıtıyoruz.

Haritalar

Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında, Apple, Samsung ve diğer telefonların tümünde, ve aynı zamanda tüm işletim sistemlerinde bulunan 30 farklı harita’da işletmenizin bulunabilir olmasını ve navigasyon ile yol desteği alabildiğinizden emin oluyoruz.

DRP ve SEO

Google ve Bing Arama motorlarında işletmenizin websitenizi öne çıkartarak işletmenizin dijital potansiyelini artırıyoruz. Gerekli SEO ve DRP çalışmaları ile firmanızı organik aramalarda güçlendiriyoruz.

Sosyal Yönetim

Anlaşmamız sürdüğü sürece, sosyal medya hesaplarınızı takip ediyoruz. Sürekli bizim yönetmemizi istemeniz halinde tüm sosyal medya hesaplarınızı sizin için profesyonel olarak yönetiyoruz. Ajansımızda yanlızca sizin için çalışan bir personel bulundurarak, sürekli sizinle iletişimde kalıyoruz ve sizi sosyalde profesyonel ve güncel tutuyoruz.

HD BACKS

İşletmenizi tasarladığımız görsel grafikler ile google görsellerde öne çıkarmayı hedefliyoruz. Sizin, çalışanlarınızın ve çevrenizde bulunan kişilerin kullanabileceği, bulunan tüm cihazlara uyumlu 10 farklı HD Arkaplanlar tasarlıyoruz. Kapak grafikleri, sosyal paylaşım görselleri ile bunları güçlendiriyoruz ve sizi akılda kalıcı bir firma haline getiriyoruz.

Potansiyel Artırma

Hem sosyal’de hem diğer internet mecralarında potansiyelinizi hesaplıyoruz. Daha fazla artış sağlamak için strateji geliştiriyoruz ve uyguluyoruz. 3-6 aylık periyodlarda işletmenizi potansiyelinin üstüne çıkması konusunda geliştiriyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Marka, Kurumsal Kazanç !

Kurumsal Kimlik Tasarımı ile, kartvizit, zarf, kargo, paket, kalem, arma, isimlik gibi baskı tasarımlarını profesyonel ve kurumsal görünmeniz için tasarlıyoruz.

Web İçerik Yönetimi

Tüm mecralarda aktif kalabilmeniz için, sürekli içerik tabiki yapıyoruz. Gereken içerikleri üretiyoruz ve gerek sosyal medya’da gerek web ağlarında paylaşıyoruz. Sürekli web içerik yönetimi ile sizi güncel tutuyoruz.

Video Tanıtım