Web Tasarım

Günümüzde web siteleri; ticari firmaların cirolarını arttıran, kurumların faaliyetlerini yaygınlaştıran ve kişisel kullanıcıların paylaşımlarının artmasını sağlayan yazılımlar haline gelmiştir.

Web sitelerinde, farklı içerik ile sunulması istenen kısımlar bir veritabanında tutulur ve sayfa çağrıldığında bu bilgiler veri tabanından alınarak HTML kodları içinde sunulur. Sonuç olarak sayfayı çağıran bilgisayara giden bilgi statik bir web sitesindeki ile aynıdır, ama istek anında oluşturulmuştur.

Biz EnaMedya Ajans olarak, markaları küçük veya büyük diye ayırt etmemeksizin,  olduğundan daha yüksek bir potansiyelde internetin keyfini çıkartmasına odaklandık ve bu doğrultuda hem portfolyomuzu hemde prestijimizi artırarak, kazan kazan durumu oluşturmayı hedefledik ve tüm tasarımlarımızda bunu hedeflemeye devam edeceğiz.

NEDEN BİR İNTERNET SİTESİNE SAHİP OLMALISINIZ ?

Web Sitesinin Ticari Katkısı (Ekonomik Olması + Pratik Çözüm Sunması  + Müşteri Kazanma Potansiyeli )

  • Geniş Kitlelere Ulaşabilirsiniz
  • Online Portfolyonuzu Yayınlayabilirsiniz
  • Kendi Alan Adınızla Bir E-posta Sahibi Olabilirsiniz
  • Her Zaman Ulaşılabilir Olursunuz
  • Potansiyel Müşterilerinizle İletişim Kurabilirsiniz
  • Online Pazarlama Yapabilirsiniz
  • İşinizle İlgili Destek Verebilirsiniz
  • Fotoğraflarınızı ve Yazılarınızı Yayınlayabilirsiniz
  • Online Rezervasyon Alabilirsiniz
ottawa-seo-company

Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu Olmalı ?

Teknolojinin günümüz yaşantısının neredeyse %60ını oluşturduğu bu günlerde sizde potansiyel müşterilerine bir tık uzakta olmak istemez misiniz? Web siteniz olması günümüz teknolojilerinde artık yetersiz olmakla beraber bulunabilir olmadıkça hiç bir artısı olmamaktadır. Artık web siteleri Bilgisayarlardan çok, cep telefonları ve tabletlerden ziyaret edilmektedir. Mobil ve tablet uyumlu web siteleri ile müşterilerinize daha yakın olabilir ve mobil platform desteği ile tüm sanal ortamlarda kurumsal imajınızı sergileyebilirsiniz.

Yaptığımız web siteler mobil cihazlar ve tabletlerle tam uyumlu olup demo tasarımlarımızdan seçmeniz durumunda iki iş gününde teslim edilebilmektedir. Yalnızca iki günde sizde anında bir internet sitesi sahibi olarak, sanal dünyada ve mobil platformlarda imajınızı yenileyebilir ve sizlere sunacağımız ekstra hizmetlerle arama motorlarında ilk sıralarda çıkarak rakiplerinizden her daim bir adım önde olabilirsiniz. Unutmayın tüm potansiyel müşterileriniz internette sizlerle tanışmayı bekliyor. Sanal dünyada bulunabilir olun ve sizde işletmenizi üst sıralara taşıyın.

E-Ticaret Sitesi

Artan internet kullanımıyla kullanıcılar ürünleri gerçek mağazalardan çok sanal mağazalardan ( e-ticaret siteleri ) satın alıyorlar. E-Ticaret sitelerinin en büyük problemlerinden biri de güvenlik problemidir. Bu konuda güvenilir firmalarla çalışarak, güvenilirlik sertifikasını aldığınızdan emin olmanız müşterilerinizin sizin sitenizi seçmesini sağlayacaktır.

E-Ticaret çözümlerimizi sizlere iki alternatif şeklinde sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik size özel yazılımlarımızla E-ticaret ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken, dilerseniz hazır paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Siz de sanal mağazam olsun diyorsanız doğru adrestesiniz. EnaMedya ailesi olarak işletmenize uygun e-ticaret sistemleriyle, ürünlerinizi internet üzerinden müşterilerinizle buluşturabilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca SSL sertifikası ile hem sizin sitenizi hem de müşterilerinizin bilgilerinin çalınmasını önlüyoruz.

NELER YAPTIK