Dijital Sektörde Her İhtiyacınız İçin En Doğru Adres!

Bir internet siteniz var ve siteniz için en iyi, en doğru adımları nasıl atmanız gerektiğine, internet reklamlarını nasıl yöneteceğinize, marka bilinirliğinizi arttırıp siteniz ile desteklemeyi nasıl yapacağınıza ve tabi ki bir siteniz olmasına karar vermişken bu sitenin tasarım ve içeriğini nasıl oluşturacağınıza karar veremeyenlerden misiniz? Enamedya tam da bu işlemler için yanınızdaki en büyük yardımcı olmaya aday!

Klasik rekabet ortamı artık çok geride kaldı ve neredeyse tüm hayat internet üzerinden aklamaya başladı. Kişilerden kurumlara hemen herkes internet ile içli dışlı olmak ile birlikte, internet reklamları ile döneme ayak uydurmaya çalışır hale geldi. Öyle ki, internet sektörü insan hayatının çok önemli bir noktasında, oldukça ihtiyaç duyulur bir yerde kendine yer edinmiş durumda oldu. Sosyal medya kullanımının artması, gündelik hayatın internet üzerine aktarılması, pek çok işlemin internet üzerinden halledilebiliyor oluşu bu önemi daha da üst sıralara taşımıştır. Bu noktada, internet sitelerinin ve sosyal medya hesaplarının tecrübeli eller tarafından yönetilmesi, marka bilinirliğinin arttırılması adına çalışmalar yapılması rekabet ortamında bir gereklilik halini almıştır.

Enamedya‘nın, Dijital Reklam & Yazılım alanında en iyi hizmeti sunabilmek adına üstün bir çalışma prensibi ile multidisipliner bir yapı sergilemek, sektörde öncü olmak birincil önceliğidir. Özellikle de artık dijital reklamın klasik reklam anlayışına göre çok daha üstün olduğu bir dönemde yaşarken, internet reklamlarının en ses getirebilen halini Enamedya ile yakalamanız mümkün…

İnternet reklamlarında yaratıcılık ile öne çıkarak göz dolduran bir yapıyı inşa eden Enamedya, sitenizin arama motorları gözünde internet üzerinde konuşulabilirliğini arttırmakta, popülaritesini daha üst sıralara taşıyabilmek için Google Adwords reklamlarını kontrol etmektedir.  Google Adwords Partner ayrıcalığını taşıyarak sitelerinize en iyi hizmeti sağlayan firma, aynı zamanda spesifik şekilde belli sosyal medya mecralarında boy gösterip sitesinin reklamını yapmak isteyenler için de Facebook & Instagram Marketing Partner olma özelliğini kullanarak rakipleri arasından sıyrılıp kendine iyi bir yer edinmiştir.

Facebook’u olmayan neredeyse hiçbir yaş grubu kalmadı. Genç yaşlı, kadın erkek demeden hemen herkesin Facebook ile bir şekilde yolu kesişmeye başlayan bir dönemde olunduğundan, Facebook reklamları da internet sitelerinin tanınması açısından çok ciddi sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Enamedya’nın Facebook Marketing Partner olması ile çeşitli avantajları da yaşayabilecek olan hizmet alanlar, bu sayede hem görsel olarak takipçilerin dikkatlerini çekebilecek hem de dijital alanda itibarını üst safhalara taşıyabilecektir.

Bir siteniz var ise, tanınabilirliğini sağlama adına iyi bir reklam çalışması yapılabilir, henüz bir internet siteniz yoksa Enamedya’nın interaktif web çözümleri sayesinde sahip olabilirsiniz. Bu hizmet içerisinde web tasarım yaptırabilir, oluşturulan internet sitesinin içerik yönetimi konusunda destek alabilir, sitenize eklenmesi gereken özelliklerin entegrasyonunu sağlatabilir ve site analizlerinizi yaptırabilirsiniz. Günümüzde en az site kadar önemli olan ve hatta uzun vadede çok daha önemli hale gelecek olan mobil uygulamalar konusunda mobil uygulama tasarımı Enamedya ile sizlerin hizmetinizdedir.

Linkedn reklamları, İnstagram reklamları gibi hizmet alanlarını da kapsayan sosyal medya hizmetlerini sosyal medya danışmanlığı altında da götürerek her daim karşınızda birebir muhatap bulabileceğiniz bir çalışma portföyünü ortaya koyan Enamedya, sosyal medya üzerinde yayınlanacak olan görsellerin tasarımını da yaparak özgün ve orijinal bir hizmet sunmaktadır.

İnternet reklam hizmetleri, interaktif çözümler ve sosyal medya çalışmaları haricinde, aynı zamanda “Tasarım Ajansı” olarak da hizmet veren Enamedya, bir markayı ne şekildeki reklam çalışmaları ile öne çıkarmak istiyorsanız, onu tasarlayıp işleme koyabilmektedir. İster farklı internet sitelerinde markanızı tanıtan metin ve makaleler ile siteniz hakkında konuşulmasını sağlayabilir, ister billboard reklamları için tasarımlar yaparak şehrinizin hemen her yerinde reklamlarınız ile adınızdan söz ettirebilir, ister bir senaryo altında video içeriği oluşturup film tadında bir reklam çalışması yaptırabilir ve internet sitenize yeni bir soluk getirmek için internet sitesi tasarımınızı düzenletebilir, hatta logo tasarlatabilirsiniz.

Pazarlama çözümleri için arayıştaysanız, ayrıca marka oluşturmak ve bu markayı büyüterek marka bilinirliğinizi üst seviyelere çıkarmak istiyorsanız, Enamedya ile doğru yerdesiniz. Bu sayede, sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkararak, yani SEO çalışmaları yaptırarak sitenizi aranmasını istediğiniz kelimelerde üst sıralara taşıyabilir, internet sitenize giren kişi sayısını arttırabilir yani site trafiğinizi arttırabilir, Enamedya’nın tüm dijital ortamda marka dijital itibar yöntemleri ile sosyal itibar yöntemleri sayesinde reklam stratejilerinizi en doğru şekilde kurabilirsiniz.

Siz de markanız, firmanız ya da ürünleriniz adına dijital reklam yaptıracak ve sosyal medya yönünüzü güçlendirmek, en iyi yazılım hizmetini almak istiyorsanız, gidebileceğiniz en doğru adres EnaMedya olacaktır.

Bir “Dijital Reklam & Yazılım, Tasarım Ajansı” ndan beklediğiniz her ne varsa, tüm ihtiyaçlarınız bir çatı altında, yani EnaMedya’dadır!