Cuppa Tivi çekilmiş veya tasarlanmış en iyi videoları toparlar ve sunar. Size eğlencenin dışında görsel göz zevki yaşatabilecek videolara ağırlık verir.

Mevlavi.com Tasavvuf şiirleri, edebiyatı ve özlü sözlerini araştırarak, sizlere daha özgün ve gerçeklik payı hat safhada sözler ve lirikler sunar.

Ena Yapım

Ena Yapım , prodüksiyon çekim şirketlerine ve film şirketlerine profesyonel video editleme ve video senaryoları filme çevirme etkinliği sağlayan yapım, video inşaa firmasıdır. Video yapım firmamız ekipleşme sürecindedir. Websitemizden çok kısa zaman sonra destek alabilir, neler yaptığımıza göz atabilirsiniz.

Quran Mobile

Quran Mobile, mobil uygulamamız tasarım aşamasındadır. Tüm patentleri ve telif hakları EnaMedya Kreatif Tasarım Ajansı adına kayıtlanmış olup, uygulamamız ilk etapta 13 dilde ardından tüm Dünya dillerinde, Quran’ı anlatmak ve ayetleri açıklamak amacı ile yapım aşamasına girmiştir. En değerli çevirmenler ile Kuranı Kerimi ruhu ile çevirmeye odaklanacağız. Web desteği sağlamayacağız, Android ve Ios altyapılı telefonlardan dilediğiniz anda ulaşabileceksiniz.

Fashion City App

Fashion City App çok yakında, Google Play Store ve App Store’da…

Run Geek

Run Geek, eğlenceli ve farklı bileşenleri ile çok yakında App Store ve Google Play Store’da… Bu uygulama size çok iyi gelecek… Teoloji, Oyun, Teori, Girişim ve Yazılım Konusunda bir çok modal bileşen bir arada…